DSC_4972.JPG

Interiérový design

DSC_5131.JPG

OSOBITÝ STYL

 

Při návrzích interiéru věnuji prostor pro pochopení toho co máte rádi, jakým barvám dáváte přednost, bez čeho byste si nedovedli interiér představit. Je pro mne velmi důležité, abyste se cítili ve svém domově útulně a byla do něj propsána Vaše osobnost.

BAREVNOST

 

Barvy v interiéru přináší radost a dobrou náladu. Věřím, že barvy dlouhodobě ovlivňují naši náladu. Snažím se proto kombinovat pastelové barvy nábytku v podobě patinování, používat neotřelé látky na čalounění, hledat originální povlaky polštářů, zajímavé koberce a v neposlední řadě kvalitní látky na závěsy, které krásně dozdobí každou místnost.

 

DSC_4333.JPG
DSC_4281.JPG

​ČEMU DÁT PŘEDNOST

 

V interiéru velmi často kombinuji moderní prvky se starožitnými. Líbí se mi prolínání stylů a barev. Nábytek Vám mohu vybrat na míru, pokud se bude jednat o starožitný kousek, tak ho také restaurovat. Dávám přednost kvalitnímu zpracování a dřevěnému nábytku.  

 

JAK PRACUJI

 

Pro nejlepší možnou spolupráci je dobré mne oslovit v případě, že se teprve chystáte vybírat zařízení do interiéru. Pokud již bydlíte a rádi byste změnu, je to samozřejmě hned ta druhá nejčastější varianta, se kterou mne zákazníci oslovují. Před samotnou realizací doporučuji promyslet, co od nového interiéru očekáváte a jaké jsou Vaše představy.

Se vším ostatním Vám již ráda pomůžu.

 

DSC_5103.JPG